Hotel Šipka Štramberk - Ubytování, restaurace i s dvěma zahrádkami, konferenční prostory, wellness i zázemí pro svatby či rodinné oslavy.

MÍSTO PRO SVATBU

Hotel šipka štramberk - ubytování, restaurace i s dvěma zahrádkami, konferenční prostory, wellness. Místo pro svatbu i zázemí pro rodinné oslavy.
Hotel šipka štramberk - ubytování, restaurace i s dvěma zahrádkami, konferenční prostory, wellness. Místo pro svatbu i zázemí pro rodinné oslavy.
HOTEL ŠIPKA

SVATBA POD ŠTRAMBERSKOU TRÚBOU

Náš hotel, obklopený majestátní Stramberskou Trúbou a jedinečným přírodním arboretum, je místem, kde se vaše svatební přání stanou skutečností. Pro pár, který hledá prostor pro svatební obřad a hostinu, nabízíme více než jen místo k oslavám. Nabízíme nezapomenutelný zážitek v jednom z nejkrásnějších prostředí.

Náš rodinný hotel je místem, kde se snoubenci mohou ponořit do kouzla Štramberku. Ať už hledáte místo pro romantickou svatbu ve dvou, svatební hostinu s rodinou a přáteli nebo prostor pro svatební obřad obklopený přírodou, naše místo má vše, co potřebujete. Jsme hrdí na naše pohodlné ubytování, restaurace s dvěma nádhernými zahrádkami, konferenční prostory a wellness centrum.

Místo pro svatbu ve stylovém hotelu Šipka ve Štramberku

Naše nabídka pro svatby zahrnuje:

Venkovní prostory a sál pro svatební hostinu

Máme prostorné venkovní prostory a elegantní sál, které jsou ideální pro vaši svatební hostinu bez ohledu na počet hostů.

Prvotřídní restaurace

Naše restaurace je místem, kde se setkávají vynikající kuchyně a příjemná atmosféra. Naši šéfkuchaři se postarají o výjimečné pokrmy, které potěší vaše chuťové buňky i ty vašich hostů.

Venkovní zahrádka v krásném prostředí

Naše zahrádka je zasazená pod majestátní skalou, která vytváří nádhernou kulisu pro vaše svatební fotografie a romantické chvíle.

Romantické prostředí

S naším hotelem budete mít záruku, že váš svatební den bude plný romantiky a kouzla, které si budete pamatovat po celý život.

Komfortní stylové ubytování

Našim hostům nabízíme široký výběr ubytování v různých kategoriích, abyste si vybrali to nejlepší pro sebe a své hosty.