Hotel Šipka Štramberk - Ubytování, restaurace i s dvěma zahrádkami, konferenční prostory, wellness i zázemí pro svatby či rodinné oslavy.

KONTAKT

REZERVACE

Rezervace ubytování

Kontaktujte nás

HOTEL ŠIPKA

Hotel se nachází přímo na Štrmberském náměstí. Informace o prakování naleznete níže.

Hotel Šipka

Provozní doba

Provozovatel

Odpovědný vedoucí

PARKOVÁNÍ

Parkování na náměstí je zakázáno, ale máme řešení.

Ačkoliv přímo na náměstí není možné parkovat, nabízíme Vám jedinečnou příležitost prožít Štramberk trochu jinak. Užijte si pohodlí krátké procházky (pouhých 800 metrů) z nejbližšího parkoviště k našemu hotelu, během které se můžete těšit na malebné uličky a skryté klenoty našeho městečka.

Váš příjezd bude hladký a bezstarostný, neboť můžete před hotelem pohodlně vyložit zavazadla. Následně, když odjedete zaparkovat, se můžete těšit na příjemnou procházku zpět, kde na každém kroku objevíte něco nového a fascinujícího. Tato krátká procházka je nejen příležitostí k prozkoumání krás Štramberku, ale také chvílí, kdy můžete vypnout a vychutnat si atmosféru našeho historického města.

Máme pro Vás připravený seznam místních zajímavostí a kaváren, které stojí za návštěvu na Vaší cestě k nám. Přijeďte a prožijte nejen pohodlí našeho hotelu, ale i nezapomenutelný zážitek z procházky Štramberkem!

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Pokud se s námi nemůžete spojit telefonicky, tak nám zanechte vzkaz.